Гуанчжоу U-POR Auto Accessory Co., Ltd

Заснована в 2002 році, U-Por Auto Accessory Co., Ltd. є дослідження та розробка, виробництво та реалізація інтегрованої компанії. Ми спеціалізуємося на внутрішніх і зовнішніх частинах оздоблення, тільки для Porsche, таких як Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 і так далі. Продукти в основному призначені для комплектації кузова, бортової, вихлопного шумозахисту, фронту та задньої плитки, даху, декоративної обробки тощо. За 15 років безперервних зусиль, тепер U-POR є лідером і представником промисловості Porsche Modification у Китаї та успішно модифікує більше 38 000 автомобілів Porsche.

В даний час ми займає площу 5386 квадратних метрів і володіє понад 200 співробітників. Ми наполягаємо на використанні високоякісних матеріалів та ремесел, а необхідний стандарт якості, як правило, вище, ніж галузевий стандарт. Для того, щоб розвивати нові продукти, щоб задовольнити вимоги клієнтів, ми постійно купуємо новітні моделі автомобілів Porsche. Наша компанія може запропонувати вибірку обробки, проектування та розробку для клієнтів.

Ми спеціалізуємося на внутрішніх і зовнішніх частинах оздоблення, тільки для Porsche, таких як Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 і так далі. Продукти в основному призначені для комплектації кузова, бортової, вихлопного глушника, фронту і задньої плитки, даху, декоративної обробки і так далі.

9.jpg

Тільки для Porsche, таких як Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 тощо